Loading…

Ramiz Lladovci sot merr postin e kryetarit të Drenasit

  • 29/12/2016 | 07:53

Ramiz Lladovci sot merr postin e kryetarit të Drenasit

Ramiz Lladrovci, i cili më 18 dhjetor fitoi në garë për kryetar të Drenas, sot do të jep betimin e të parit të këtij qyteti.


Ceremonia inauguruese zhvillohet në ora 13:00 në Asamblenë Komunale të Drenasit, kurse pas betimit Lladrovci do të vendosë kurora lulesh në varret e dëshmorëve në Prekaz dhe Likoshan.

Lladorvci ka njoftuar se në ora 15:00, do t’i takojë familjet e dëshmorëve.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë