Loading…

Ramiz Lladrovci në fotografi me flamurin e Ibrahim Rugovës (Foto)

  • 25/03/2017 | 12:16

Ramiz Lladrovci në fotografi me flamurin e Ibrahim Rugovës (Foto)

Kryetari i Drenasit, Ramiz Lladrovci, ka bërë një fotografi me tifozë të përfaqësueses së Kosovës, teksa mban njërin skaj të flamurit të Ibrahim Rugovës.


Flamuri me fushën e kaltër dhe shqiponjën e zezë mbi të kuqe në mes, mbi të cilën shkruan Dardania, qe propozuar nga ish presidenti Rugova si flamur i Kosovës, njofton Klan Kosova.

Kjo fotografi ku shihet Lladrovci është realizuar në Shkodër, ku Kosova luajti ndaj Islandës, në kuadër të kualifikimeve për Botërorin Rusia 2018.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë