Loading…

Ramiz Lladrovci shtrihet në spital, kjo është gjendja e tij

  • 07/08/2020 | 11:52

Ramiz Lladrovci shtrihet në spital, kjo është gjendja e tij

Kryetari i Komunës së Drenasit, Ramiz Lladrovci është shtrirë në spital pas infektimit me koronavirus, shkruan Gazeta Metro.

Lladrovci i cili para 10 ditësh ka rezultuar pozitiv me koronavirus, tani është shtrirë në spital.

Gjendja e Lladrovcit është stabile dhe se ai gjendet nga dita e mërkurë në observim klinik.

Lajmin e ka konfirmuar Drejtori për Shëndetësi në komunën e Drenasit, Arsim Haxhiu.

Ndryshe ditë më para Lladrovci kishte bërë me dije se kishte pak temperaturë dhe se do të jetë në izolim deri në shërimin e plotë.//gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë