Loading…

Ramosaj u bën thirrje qytetarëve të bashkëpunojnë me institucionet nëse kanë informacione për ngjarjen në Gllogjan

  • 27/11/2021 | 09:19

Ramosaj u bën thirrje qytetarëve të bashkëpunojnë me institucionet nëse kanë informacione për ngjarjen në Gllogjan

Kryetari i Komunës së Deçanit, Bashkim Ramosaj, u ka bërë thirrje qytetarëve që kushdo që ka informacione për ngjarjen e mbrëmshme ku mbetën të vdektur tre persona të jap detaje dhe të bashkëpunojë me institucionet relevante.


Ai me anë të një postimi në rrjetin social Facebook ka shkruar se sot është një mëngjes i trishtë për Deçanin dhe për tërë kombin.

“Duke ju shprehur ngushëllime familjeve, lus të gjithë qytetarët që kanë ndonjë informacion rreth këtij krimi makabër, të bashkëpunojnë me institucionet relevante!”,ka thënë Ramosaj.

Përndryshe, dje Gllogjani është përballur me një krim makabër ku si pasojë e një sulmi të armatosur në drejtim të një autobusi kanë humbur jetën dy nxënës dhe shoferi i atuobusit. Ky sulm është duke u hetuar teksa edhe Policia e Kosovës ka ftuar qytetarët që të bashkëpunojnë me organet e shtetit për ta zbardhur këtë ngjarje. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë