Loading…

Ramsey afër rikthimit në Premier Ligë

  • 08/12/2021 | 23:28

Ramsey afër rikthimit në Premier Ligë

Evertoni është shumë afër nënshkrimit me Aaron Ramsey.


Siç raporton CalcioMercato, Aaron Ramsey është shumë afër rikthimit në Premier Ligë, por jo të Arsenali por të Evertoni.

Juventusi është gati për ta lënë të lirë Ramsey, pasi që ish mesfushori i Arsenalit nuk është në planet e gjigantit italian.

Ramsye është paraqitur vetëm pesë herë në të gjitha garat për Juven këtë sezon.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë