Loading…

Ramsey: Bëjmë më shumë qejf nën Pirlon

  • 24/09/2020 | 19:32

Ramsey: Bëjmë më shumë qejf nën Pirlon

Aaron Ramsey ka dhënë komentet e tij për trajnerin e ri, Andrea Pirlo.


Pirlo e ka nisur me fitore aventurën e tij te Juventus, duke mposhtur Sampdorian në ndeshjen e parë në Serie A.

Pas kësaj ndeshje, disa fjalë ka thënë Aaron Ramsey, i cili thotë se skuadra bën më shumë qejf nën urdhrat e Pirlo.

“Ne kemi një trajner të ri, staf të ri, ide të reja dhe lojtarë që janë të përfshirë në këtë”, ka thënë Ramsey, transmeton lajmi.net.

“Mendoj se bëjmë më shumë qejf sesa vitin e kaluar”, shtoi uellsiani.

Ramsey dhe Juventus, nën urdhrat e Pirlo do të garojnë tashmë për titullin e 10-të me radhë, që për trajnerin do të ishte i pari.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë