Loading…

Ramush Haradinaj fton në debat Vjosa Osmanin

  • 14/01/2021 | 17:52

Ramush Haradinaj fton në debat Vjosa Osmanin

Kandidati për president nga radhët e Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës (AAK), Ramush Haradinaj, ka ftuar në debat tashmë kundër kandidaten e tij Vjosa Osmani, e cila gjatë ditës së sotme e ka shpallur kandidaturën e saj.


Kjo është bërë e ditur përmes një video të publikuar në faqen e kryetarit të AAK-së, Ramush Haradinaj.

Për më shumë detaje mund ta shihni videon e mëposhtme:

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë