Loading…

Ramush Haradinaj i ‘maskuar’ shkon në veri të Kosovës

  • 23/06/2021 | 22:10

Ramush Haradinaj i ‘maskuar’ shkon në veri të Kosovës

Ish-kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj sot është ngjitur në këmbë bjeshkëve të bukura të Kosovës.


Në një video të publikuar në llogarinë e tij në Facebook, Haradinaj tregon se këtë të mërkurë ka ecur rreth katër orë ani pse temperaturat gjatë ditës kanë shkuar deri në 35 gradë Celcius.

“Sot e kemi ecë Shalën prej ku ndahet rruga për Bistricë, e kaluam Cerajën të gjitha këto maja. Atje është kufri me Serbinë. Kemi bërë një rrugë rreth katër orë, jemi në pjesën më të bukur të Kosovës, në Shalën e Kosovës”, ka thënë Haradinaj.

Më poshtë postimi i tij.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë