Loading…

Ramush Haradinajn del për ta pritur familja në aeroport (Foto)

  • 27/04/2017 | 19:30

Ramush Haradinajn del për ta pritur familja në aeroport (Foto)

Në Aeroportin e Prishtinës kanë arritur familja e liderit Ramush Haradinaj.

Gruaja e kreut të AAK’së, Anita, dhe fëmijët e çiftit, kanë mbërritur tani, kurse rreth orës 19:40 atyre pritet t’i bashkohet Ramush Haradinaj, i cili sot u liruar nga gjykata franceze.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë