Loading…
Rapunzel: Një ndër kuajt më të mirë që pushtoi Instagramin
  • 13/12/2018 | 19:49

Rapunzel: Një ndër kuajt më të mirë që pushtoi Instagramin

Kobila, me flokë biond, ka pushtuar zemrat e rrjeteve sociale, transmeton gazetametro.net.


Strom 8 vjeçare u bë hiti i Instagram’it pasi pronarja e saj Naomi Beckers, filloi të ndan fotografitë e saja më publikun.

“Unë planifikoja të publikoja vetëm disa foto nga Strom në Instagram herë pas here, por njerëzit më pyesnin kur do të postoja një foto të re”, tha Naomi.

Për shkak të flokëve dredha ngjyrë ari, shumica e quajtën “Rapunzel”, transmeton gazetametro.net.

Studentja 24 vjeçare e bleu Stom para dy viteve dhe ka krijuar marrëdhënie shumë të ngushta me të./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë