Loading…

Rashel çmend Instagramin: Poston foto me format bombastike

  • 12/06/2019 | 21:17

Rashel çmend Instagramin: Poston foto me format bombastike

Vera për Rashelin ka filluar prej javësh dhe këtë e ka dëshmuar me çdo fotografi që ka postuar, transmeton Gazeta Metro.


Ajo, kësaj radhe ka postuar në Instagram një foto, e cila nuk do shumë fjalë e as nuk i lë shumë vend imagjinatës. Modelja bukuroshe e cila njihet për format e saj bombastike, edhe njëherë ka goditur rrjetin me një pozë provokuese.

Kësaj radhe ka zgjedhur të postojë një foto, duke e shijuar detin, ku bien në sy të pasmet e ekzagjeruara.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë