Loading…

Rashel thekson përsëri linjat trupore, të pasmet në fokus të parë

  • 30/11/2020 | 21:54

Rashel thekson përsëri linjat trupore, të pasmet në fokus të parë

Rashel ka provokuar ndjekësit me pozat e reja.


Modelja dhe prezantuesja e njohur shqiptare, Rashel Kolaneci, ka tunduar fansat me postimin e fundit, shkruan lajmi.net.

Ajo erdhi e veshur e tëra në të zezë teksa edhe po theksonte format trupore me veshjen dhe pozat.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Raimus ™ (@rashelkolaneci)

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë