Loading…

Rashford, tjetër alternativ për sulmin e Barcelonës

  • 10/12/2021 | 12:55

Rashford, tjetër alternativ për sulmin e Barcelonës

Edhe Rashford ka rënë në radarin e Barcelonës.


Në mesin e shumë futbollistëve që janë duke u lidhur me Barcelonës, është edhe talenti i Manchester United, Marcus Rashford.

Sipas El Nacional, Barça është duke i ofruar anglezit shansin që të jetë lider në sulmin e katalunasve.

Duke parë luhatjen që po ka në Old Trafford, Barça me Xavin janë të bindur se mund ta joshin lojtarin për t’iu bashkuar atyre në Camp Nou.

Barcelona po vuan shumë këtë sezon, sidomos me largimin e Messit, andaj Xavi ditë më parë tha se është koha që klubi të nis  punën nga zero, për t’u rikthyer sa më parë në maje.

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë