Loading…

Rashica me postim emocionues për 20 vjetorin e çlirimit të Kosovës

  • 12/06/2019 | 21:19

Rashica me postim emocionues për 20 vjetorin e çlirimit të Kosovës

Kosova sot ka shënuar 20 vjetorin e çlirimit nga okupatori serb.


Figura të mëdha të botës, me në krye ish-presidentin e Amerikës, Bill Clinton, kanë qëndruar në Kosovë, për të festuar këtë ditë të shënuar.

Këtë ditë historike për Kosovën, ai ka përshkruar në mënyrën më të mirë ylli i “Dardanëve”, Milot Rashica.

Ai ka postuar një fotografi ku shfaq dy realitete të Kosovës, atë të para 20 viteve, dhe atë që po ndodh tani, me ‘Dardanët’ që po shënojnë suksese të mëdha në paraqitjet ndërkombëtare në futboll.

 

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë