Loading…

Rashica mund të humbas ndeshjen kundër Wolfsburg

  • 06/06/2020 | 13:09

Rashica mund të humbas ndeshjen kundër Wolfsburg

Milot Rashica ende nuk është i konfirmuar i gatshëm për ndeshjen Werder Bremen – Wolfsburg.


Të dielën, me fillim nga ora 15:30, Werder Bremen në shtëpi pret Wolfsburgun, për të zhvilluar një ndeshje shumë të rëndësishme, në betejën e tyre për mbijetesë.

Werder Bremen, do t’i duhet që në këtë ndeshje të mos llogaritë në shërbimet e Milot Rashicës.

Është trajneri Florian Kohfeldt, që në konferencën e fundit për shtyp, ka pranuar se ende nuk dihet nëse Rashica do të paraqitet.

“Rashica do të stërvitet sot. Nuk mund të jap një përgjigja definitive për të”, ka deklaruar Kohfeldt,në pyetjen nëse Rashica është i gatshëm për ndeshje, përcjell lajmi.net.

Anësori i Kosovës u paraqit vetëm në 30 minutat e fundit të pjesës së dytë në ndeshjen e kaluar ku Werder u mund 0-3 nga Eintracht Frankfurt.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë