Loading…

Rashica ndalet në momentin më të mirë, mungon sonte

  • 30/11/2021 | 20:25

Rashica ndalet në momentin më të mirë, mungon sonte

Milot Rashica s’do të luajë sonte për Norwich Cityn kundër Newcastle United.


Xhiron e kaluar në Premierligë, talenti i Kosovës u vlerësua si lojtari më i mirë i ndeshjes.

Por, fatkeqësisht ai është detyruar të ndalet.

Klubi ka konfirmuar se lojtari do të mungojë për shkak të disa shqetësimeve në ijë, me shpresën se do të rikthehet sa më parë në fushë.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë