Loading…

Rashica pasi e bëri një assist mbrëmë: Fitore e madhe

  • 22/01/2022 | 10:17

Rashica pasi e bëri një assist mbrëmë: Fitore e madhe

Milot Rashica është shprehur shumë i lumtur me fitoren e Norëich City në Premierligë ku skuadra e tij shënoi fitore 3-0 përballë Watfordit.


Rashica pati një mbrëmje të mirë ku dhuroi një assist.

“Fitore e madhe sonte”, shkroi ai mbrëmë menjeherë pas takimit.

Rashica tashmë e ka gjetur golin në Premierligë dhe pak nga pak ka nisur të gjejë veten te Norëich.

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë