Loading…

Rashica publikon foto emcionuese: Vuajtjet e popullit gjatë marsit 1999 dhe suksesi i Kosovës gjatë marsit 2019

  • 26/03/2019 | 17:47

Rashica publikon foto emcionuese: Vuajtjet e popullit gjatë marsit 1999 dhe suksesi i Kosovës gjatë marsit 2019

Milot Rashica ka emocionuar të gjithë duke publikuar një fotografi nga marsi vitit 1999 dhe një nga marsi viti i tanishëm, transmeton Gazeta Metro.


22 vjeçari nga Vushtrria ka publikuar një foto të vitit 1999 duke i treguar të gjithëve vuajtjet e popullit tone, me një pamje ku shihen të rinjë e të vjetër duke u larguar nga Kosova për shkak të gjenocidit serb.

Kurse, në foton tjetër shihen futbollistët e Përfaqësueses së Kosovës, në njo foto të bërë gjatë këtij muaji, kur Kosova zhvilloi një ndeshje ndaj Danimarkës dhe një ndaj Bullgarisë.

Ndryshe, Milot Rashica është një ndër lojtarët kryesor te Përfaqësuesja e Kosovës./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë