Loading…

Rashica rikthehet nga lëndimi, Bremen merr vendim për të

  • 16/01/2021 | 15:16

Rashica rikthehet nga lëndimi, Bremen merr vendim për të

Werder Bremen është duke kaluar në një periudhë të keqe, ka mungesë sikurse të golave ashtu edhe të rezultateve.


Bremeni janë të pozicionuar në pozitën e 13-të në tabelë mas 15 ndeshjeve të zhvilluara.

Ata sot do të luajnë ndeshjen e radhës sot me fillim nga ora 15:30 ndaj Augsburg.

Milot Rashica, i cili ishte i lënduar, është rikthyer nga lëndimi, mirëpo ai është lënë në bankën rezervë.

Formacioni i Bremenit është ky: Pavlenka, Mohawald, Selke, Veljkovic, Agu, Sargent, Toprak, Gebre Selassie, Friedl, Mbom, Eggestein.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë