Loading…

Rashica, Vokrri dhe Sahiti dhuruan spektakël në ndeshjen e yjeve |PAMJE

  • 16/06/2019 | 22:21

Rashica, Vokrri dhe Sahiti dhuruan spektakël në ndeshjen e yjeve |PAMJE

Mbrëmjen e kaluar në stadiumin “Fadil Vokrri” u zhvillua ndeshja e yjeve, ajo mes skuadrës së Granit Xhakës dhe Milot Rashicës, transmeton Gazeta Metro.


Ndeshja ishte për bamirësi, ku me paratë e grumbulluara do të ndihmohen 10 familje. Ndeshja u organizua Federata e Futbollit të Kosovës dhe Komuna e Prishtinës për nder të 20 vjetorit të çlirimit të Prishtinës.

Përveç Xhakës e Rashicës, kishte edhe shumë ish lojtar e yje nga fushat e ndryshme.

Ndeshja përfundoi me rezultatin e barabartë 4-4, teksa mëposhtë mund të shihni disa nga momentet kur Milot Rashica, Gramoz Vokrri e Muharrem Sahiti dhuruan spektakël në fushë./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë