Loading…

Rasti i Liridona Ademajt: Seanca gjyqësore pa praninë e mediave

  • 03/12/2023 | 10:27

Rasti i Liridona Ademajt: Seanca gjyqësore pa praninë e mediave

Është duke u zhvilluar seanca gjyqësore ndaj Naim Murselit dhe dy të tjerëve, për vrasjen e Liridona Ademajt.


Kjo seancë po mbahet pa praninë e mediave, njofton Klan Kosova.

Liridona Ademaj, u vra mbrëmjen e 29 nëntorit.

I dyshuari kryesor është ish-bashkëshorti Naim Murseli, i cili dyshohet se është organizatori kryesor për vrasjen e saj.

Dyshohet se ai pagoi 30 mijë euro për kryerjen e këtij akti makabër.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë