Loading…

Reagim jo i duhur kur iu afrua një fanse, flet Adam Levine

  • 27/10/2021 | 18:42

Reagim jo i duhur kur iu afrua një fanse, flet Adam Levine

Adam Levine foli  pasi një fanse e kapi atë gjatë një shfaqjeje të Maroon 5 në Hollywood Bowl të shtunën.


Ndërsa grupi po performonte këngën e tyre hit “Sunday Morning” në koncertin e 8-të të Audacy’s Annual We Can Survive, një femër fanse nxitoi në skenë dhe e kapi krahun e 42-vjeçarit në mes të këngës.

Përdoruesi i TikTok Luis Peñaloza regjistroi incidentin, i cili që atëherë ka mbledhur mbi 9 milionë shikime.

Në video, këngëtari shfaqej dukshëm i tronditur teksa fansja e preku fizikisht në koncertin e Los Anxhelosit. Ndërsa sigurimi e shoqëronte jashtë skenës, këngëtari i Maroon 5 mund të shihej duke thënë fjalën “f—“.

Levine rrëzoi mikrofonin e tij teksa ecte në skajin e kundërt të skenës dhe vazhdoi të këndonte.

Të martën, Levine theu heshtjen e tij për incidentin me një postim në Instagram Story.

“Unë kam qenë gjithmonë dikush që i dua, respekton, adhuron fansat tanë. Pa fansat tanë, ne nuk kemi punë. E them këtë gjatë gjithë kohës – për fansat tanë,” u tha ai ndjekësve të tij.

Reagimi i tij në ngjarjen e 23 tetorit bëri që shumë përdorues të TikTok të kritikonin përgjigjen e tij, duke i kërkuar atij që të ishte më “i përulur” ndaj fansave.

Në Story-n e tij në Instagram, Levine vazhdoi: “Të mendosh se dikush do të besonte se unë mendoja se fansat tanë ishin poshtë nesh ose më pak se ne më bën për të vjellë. Thjesht nuk jam ai që duket.  Nuk kam qenë ndonjëherë.”

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë