Loading…

Reagimet qesharake të kafshëve kur shohin diçka për herë të parë (Foto)

  • 13/03/2017 | 19:09

Reagimet qesharake të kafshëve kur shohin diçka për herë të parë (Foto)

Nganjëherë reagimet në fytyrën tuaj tregon gjithçka, dhe këtë më së miri mund ta shihni tek këto kafshë shtëpiake që do të ju bëjnë të qeshni.


Qentë dhe macet janë fotografuar në momentet kur për herë të parë kanë përjetuar disa momente, ndërsa reagimet e tyre do t’iu shkrijnë së qeshuri, transmeton gazetametro.net

Fotografitë janë kompletuar nga Bored Panda, dhe pasqyrojnë habinë e kafshëve kur takojnë gjëra të ndryshme për herë të parë.

Reagimi i qenit kur takon për herë të parë tri kotele.

animals-first-time-138-58c01ba10c2fc__605

Ky qen nuk duket shumë i sigurt për të hipur në tren për herë të parë dhe ka kërceu në duart e pronarit të saj.

3e1cf0d200000578-4298112-image-a-106_1489078942890

Këto macet nuk mund të besojnë atë që kanë parë dhe një prej tyre nuk është në gjendje për të fshehur emocionet e saj.

3e1cf09900000578-0-image-a-78_1489076599362

Kjo mace për herë të parë duke e shijuar borën dhe reagimi i saj

animals-first-time-26-58bea6508d1fb__605

Mund ta besoni? Ky qen nuk mund ta fshehë habinë e tij, pasi vërejti një kangur për herë të parë

3e1cf0ed00000578-0-image-a-95_1489076685536

Reagimi i kësaj mace kur për herë të parë e sheh një bebe të porsalindur

3e1cf0d700000578-0-image-a-97_1489076694107

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë