Loading…
Reagimi i djaloshit me sindromë down kur kuptoi se po shkon në Disneyland do t’jua zbukuroj ditën |PAMJE
  • 12/01/2019 | 15:42

Reagimi i djaloshit me sindromë down kur kuptoi se po shkon në Disneyland do t’jua zbukuroj ditën |PAMJE

Një gëzimi i papërshkruar u pa në fytyrën e djaloshit, kur kuptoi se o të shkoj në Disneyland, transmeton Gazeta Metro.


Videon nga momenti i gëzueshëm e ka publikuar nëna e tij Alethea, video kjo e cila shumë shpejtë u bë virale në rrjetë sociale, ndërsa sipas komenteve që ka marrë shumicës ua ka përmirësuar disponimin.

So, this just happened. 🤩🤩…….* Jukin Media Verified *Find this video and others like it by visiting https://www.jukinmedia.com/licensing/view/1018991For licensing / permission to use, please email licensing(at)jukinmedia(dot)com.

Posted by Alethea Jo, Writer on Monday, 7 January 2019

Alex, ic ili është i prekur nga sindroma “Down”, ka pasur mundësi të kënaqet në parkun argëtues, por vlen të theksohet se i gjithë stafi është munduar që të kujdesen që ky udhëtim të jete i paharrueshëm  për të./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë