Loading…
Reagimi i qytetarëve kur u thuhet se Qeveria ka marrë vendim që të pamartuarit të paguajnë taksë 30 euro |VIDEO
  • 13/09/2018 | 09:31

Reagimi i qytetarëve kur u thuhet se Qeveria ka marrë vendim që të pamartuarit të paguajnë taksë 30 euro |VIDEO

Kjo është një nga storiet më qesharake televizive të realizuara ndonjëherë në Kosovë.

Aty, gazetari u thotë qytetarëve se “qeveria ka vendosur që të pamartuarit të paguajnë taksë 30 euro”.

Për të parë reagimin e qytetarëve, ndiqeni videon.

Qeveria ka vendosur qe te pamartuarit te paguajne nga 30 euro taksa – reagimi i qytetareve…

Posted by Aktualisht on Sunday, 1 March 2015

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë