Loading…

Reagimi i studentit habit të gjithë, pasi ekipi rival i përgjigjet pyetjes fituese

  • 22/02/2021 | 13:26

Reagimi i studentit habit të gjithë, pasi ekipi rival i përgjigjet pyetjes fituese

Ky është momenti i çuditshëm kur një garues në ‘Island University Challenge’ shfaqet i zemëruar pasi ekipi kundërshtar iu përgjigj saktë pyetjes fituese.


Sipas mediave të huaja, përcjell Telegrafi, studenti i pakënaqur, Jón Jörund Guðmundsson, kishte marrë pjesë në shfaqjen televizive “Gettu Betur”.

Por, kur rivalët e tij u kurorëzuan fitues, i riu ishte i shpejtë për të treguar mosmiratimin e tij të ashpër.

Ai përplasi një gotë në dysheme dhe jo vetëm kaq.

Humbësi i hidhëruar më pas mund të dëgjohej duke shkaktuar më shumë kaos nga kamera – ndërsa të tjerët shikonin të mahnitur.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë