Loading…

Reagimi i Taynas kur ia hedhin të brendshmet në skenë gjatë koncertit

  • 05/06/2023 | 14:54

Reagimi i Taynas kur ia hedhin të brendshmet në skenë gjatë koncertit

Artistja shqiptare, Tayna, së fundmi është ballafaquar me një situatë interesante në Gjermani.


Teksa po perfomonte dikush nga publiku i hodhi të brendshmet në skenë.

Këngëtarja në një moment i mori dhe i hodhi në drejtim të turmës që po e ndjeknin.

Ndërsa, videon e ka postuar vet artistja teksa ka shkruar: I ki do pa brekë e do tjera pa jelek.

VIDEO KËTU.

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë