Loading…
Reagimi qesharak i maces kur mëson se është shtatzënë
  • 26/05/2018 | 14:48

Reagimi qesharak i maces kur mëson se është shtatzënë

Reagimi i një maceje kur ‘zbulon’ se është në pritje të disa koteleve të vogla është bërë viral në rrjet.


Fytyra qesharake e felinit 1-vjeçar është fiksuar në foto nga agjencia që e kishte adoptuar që të vogël, kur e kishin gjetur në rrugë, e më pas është bërë virale në gjithë globin.

Dy foto të vendosur pranë njëra-tjetrës tregojnë macen që fillimisht hedh një sy nga ekoja e më pas kthehet duke fiksuar aparatin fotografik me një pamje të shokuar.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë