Loading…

Reagimin e Melisës gjatë kërcimit të Mevlanit me Ledjanën nuk duhet ta humbisni

  • 14/01/2021 | 08:21

Reagimin e Melisës gjatë kërcimit të Mevlanit me Ledjanën nuk duhet ta humbisni

Takimi i Mevlanit me Ledjanën nuk ishte edhe aq i preferueshmëm për Melisën.


Konkurrentja e “Përputhen” reagoi ashpër me replika ndaj Mevlanit.

Arsyeja e kësaj ishte se sipas saj nuk i ka dhuruar asgjë të bukur kurse Ledjanës i ka kushtuar edhe këngë.

Si pasojë e këngës, Melisa u shpreh se nuk do të dal më në takim me Mevlanin, madje ajo mori vëmendje edhe gjatë momentit kur Ledjana dhe Mevlani dolën për të kërcyer në mes të skenës me këngën që ai ia ka kushtuar.

Gjatë kërcimit të dyshes, kamera fokusoj fytyrën e Melisës e cila nuk i shikonte aspak dhe natyrisht se ishte xheloze ndaj Mevlanit.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë