Loading…

Reagon Avdullah Hoti për rrahjen mes anëtarëve të LDK’së

  • 19/05/2019 | 16:48

Reagon Avdullah Hoti për rrahjen mes anëtarëve të LDK’së

Shefi i Grupit Parlamentar të Lidhjes Demokratike të Kosovës, Avdullah Hoti ka mohuar se ishte pjesë e Kuvendit të Nëndegës Kryesore të LDK’së në Mitrovicë kur u përleshën anëtarët e kësaj partie, transmeton Gazeta Metro.


Hoti ka thënë se Kryesia e LDK’së në Mitrovicë do të sqarojë se çka ndodhi saktësisht sot në qytetin e ndarë.

“Sqarim: une nuk kam qene prezent ne ngjarjen qe po raportohet si perleshje ne kuvendin e nje nendege ne Mitrovice. Per te gjitha detajet, Kryesia e Deges se LDK-se ne Mitrovice do te njoftoje opinionin me nje deklatate publike”, ka shkruar Hoti, në një reagim në facebook. /gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë