Loading…

Reagon Behgjet Pacolli pas lajmit se ai do t’i blejë 100 mijë vaksina

  • 26/01/2021 | 11:49

Reagon Behgjet Pacolli pas lajmit se ai do t’i blejë 100 mijë vaksina

Kryetari i AKR’së, Behgjet Pacolli ka demantuar një lajm të rremë lidhur me blerjen e 100 vaksinave kundër COVID-19, transmeton Gazeta Metro.


Pacolli ka reaguar pasi një portal ka publikuar se ai ka blerë 100 mijë vaksina.

Ai ka thënë se ai lajm është i rremë dhe të njëjtit mos t’i besojnë.

“Ky “portal” nëse është i tillë, boton lajme të rreme, mos u besoni gënjeshtrave të trilluara kush e di se ku dhe për çfarë arsye. Nuk ka asgjë të vërtetë, mos u besoni këtyre ju lutem”, ka shkruar Pacolli.

Më poshtë statusi i plotë i tij. //gazetametro.net

Lufta e njohur tashmë e Lajmeve të Rreme (Fake News) ka filluar edhe kundër meje. Pseudoportale nëpër rrjete…

Posted by Behgjet Pacolli on E martë, 26 Janar 2021

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë