Loading…

Reagon edhe motra e Qerim Kelmendit pas vrasjes së burrit në mënyrë mafioze

  • 27/02/2020 | 10:51

Reagon edhe motra e Qerim Kelmendit pas vrasjes së burrit në mënyrë mafioze

Qerim Kelmendi është gjendur i vrarë në fshatin Zahaq të Pejës, ai po dyshohet se fillimisht është ekzekutuar e pastaj ju është djegur vetura dhe trupi i tij brenda saj, shkruan Gazeta Metro.


Lushe Kelmendi, motra e të vrarit, Qerim Kelmendi nga Peja, ka thënë se Qerimi do të jetë me ta deri në përjetësi, edhe pse ia shkurtuan jetën/.

“Dashni, ta shkurtuan jetën, por ti nuk do të vdesësh. Ti do të jesh me ne deri në përjetësi”, ka shkruar ajo.

Po ashtu, ka reaguar edhe vëllai i Qerim Kelmendit, Ibrahim Kelmendi, ku ai përmes një statusi në ‘Facbook’, ka shkruar “Festoni rugovistë ‘pacifistë’./gazetametro.net

Detajet e para nga Policia: Trupi i Qerim Kelmendit është gjendur i djegur në këtë vend

 

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë