Loading…

Reagon Fifi pasi Big Mama u fut në ‘Big Brother’: Ka një porosi për Arbana Osmanin

  • 04/12/2021 | 10:09

Reagon Fifi pasi Big Mama u fut në ‘Big Brother’: Ka një porosi për Arbana Osmanin

Banorja më e re e shtëpisë së ‘Big Brother Vip’ është Big Mama, shkruan Gazeta Metro.


Me të hyrë në shtëpi, këngëtarja ngjalli reagime të ndryshme tek shumë fytyra publike.

Së fundi, Fifi postoi një foto të Big Mamës ku i’a shprehi dashurinë dhe i dha një mesazh.

“Të dua Besianë, e hallakatmi krejt”, shkroi Fifi teksa u shpreh se asgjë nuk ishte ajo çfarë do të jetë Big Mama.

Më poshtë keni fotografinë e postuar nga ajo. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë