Loading…

Reagon Gruevski: Nuk duhet të mbizotërojë dhuna dhe zemërimi

  • 27/04/2017 | 23:13

Reagon Gruevski: Nuk duhet të mbizotërojë dhuna dhe zemërimi

Kryetari i VMRO-DPMNE-së, Nikolla Gruevski, pas incidenteve si pasojë e zgjedhjes së kryetarit të ri të Kuvendit të Maqedonisë, ka reaguar në rrjetin social “Twitter”.


Kryetari i VMRO-DPMNE-së, Nikolla Gruevski, pas incidenteve si pasojë e zgjedhjes së kryetarit të ri të Kuvendit të Maqedonisë, ka reaguar në rrjetin social “Twitter”, transmeton Anadolu Agency (AA).

“Dhuna, urrejtja dhe zemërimi nuk duhet të mbizotërojnë. Atë e duan armiqtë e Maqedonisë. Nuk ka nevojë për ndarje të reja të qytetarëve maqedonas, por as mes komuniteteve të ndryshme etnike”, ka thënë Gruevski.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë