Loading…
Reagon Kejvina Kthella në lidhje me komentet: Unë nuk vras…
  • 05/11/2018 | 18:51

Reagon Kejvina Kthella në lidhje me komentet: Unë nuk vras…

Mbrëmjen e së shtunës në “Xing me Ermalin” ishte i ftuar blogeri me famë botërore që realizoi videon për Shqipërinë, Nas Daily, e dashura e tij Aline dhe Arbër Hajdari.


Si gjithmonë, nuk mungoi edhe pyetja nga velina Kejvina Kthjella, por që këtë herë doli jashtë kontrollit.

E dashura e Nas Daily u prek nga pyetja dhe qau pasi u ndje e fyer si femër kur dëgjoi Kejvinën t’i drejtohej Nuseir-it: “Po gjithë këto udhëtime i bën për të takuar goca?”

Alyne u nervozua dhe u ndje e ofenduar, ajo shprehet: “Kjo është shumë e papërshtatshme, nuk është as për të qeshur.”

Më tutje vazhdon:“Unë e di që jemi në Shqipëri dhe këtu femra nuk respektohet, por kjo është e tepërt.”

Pas situatës jo të këndshme në emisionin “Xing me Ermalin”, Kejvina nuk ka nguruar t’iu kundërvihet komentuesve në profilin e sajë në instagram, duke u shprehur se nuk kupton pse ëshojnë vrerë mbi mua, nga vjen gjithë ky negativitet.

Më poshtë do të gjeni disa nga komentet që i janë bërë Kejvinës.

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë