Loading…

Reagon Kuka: Emri i Majlindës po keqpërdoret

  • 29/01/2021 | 21:56

Reagon Kuka: Emri i Majlindës po keqpërdoret

Trajneri i ekipit të xhudos, Drioton Kuka, ka mohuar lajmet e shpërndara në rrjetet sociale për kinse aderimin e Majlinda Kelmendit në njërën prej partive politike.


Përmes një statusi në Facebook, Kuka ka thënë se Majlinda edhe krejt ekipi ynë është i krejt Kosovës dhe mbarë popullit.

Ky është postimi i tij i plotë:

Majlinda edhe krejt ekipi ynë është i krejt Kosovës dhe mbarë popullit!

Nëpër rrjete sociale po keqpërdoret emri i Majlindës gjoja ka aderuar në parti politike!

Kjo s’ka ndodh e as që do ndodh deri sa ajo është garuese aktive prandaj mos bini pre e lajmeve të rrejshme!

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë