Loading…

Reagon ‘Lata’, kërkon largimin e Challandesit

  • 12/10/2021 | 23:38

Reagon ‘Lata’, kërkon largimin e Challandesit

Kosova u mposht nga Gjeorgjia në “Fadil Vokrri” me rezultat 1-2.

Pakënaqësitë për rezultatin dhe lojën kanë qenë nga të gjithë.

Për këtë ka reaguar edhe aktori i njohur, Arjanit Hoti, i njohur si Lata.

“Federata e futbollit të Kosoves duhet me ba ndryshime, e duhet me ja fillu prej kokës e tëposhtë në ekipin e kombtares. Challand është koha me u largu”, ka shkruar Hoti.

Në rolin e tij te “FC Latta”, Hoti njohët si trajner dhe menaxher i shkëlqyer i futbollit.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë