Loading…

Reagon Mushkolaj: ‘Dasmat’ e veta me mledhë vota n’fushatë i bojshin me mijëra vetë’

  • 05/04/2021 | 21:30

Reagon Mushkolaj: ‘Dasmat’ e veta me mledhë vota n’fushatë i bojshin me mijëra vetë’

Qeveria Kurti ka marr vendim për vendosje të masave të reja antiCovid, ndërsa ka pasur reagime dhe kritika, shkruan Gazeta Metro.


Opinionisti Imer Mushkolaj, është revoltuar me vendimin e fundit të qeverisë Kurti, ku ka ndalur shumë aktivitete më shkak të përhapjes së madhe të Covid-19 në vend.

Ai ka thënë se ‘dasmat’ e tyre duke aluduar në fushatën politike i bënin me mijëra vetë.

‘”Dasmat” e veta me mledhë vota n’fushatë i bojshin me mijëra vetë”, ka shkruar Mushkolaj./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë