Loading…

Reagon Oriola Marashi pasi Eros Grezda beri publike të dashurën e re

  • 30/09/2022 | 15:50

Reagon Oriola Marashi pasi Eros Grezda beri publike të dashurën e re

Mbrëmë futbollisti i njohur Eros Grzda beri publike lidhjen e tije të dashurisë.


Përmes një story në Instagram, Erosi publikoi vajzën bionde e cila është këngëtarja Ajsel Abazi.

Futbollisti nuk ka shumë kohë që kur u nda me modelen bukuroshe Oriola Marashi.

Kjo e fundit, u bë e gjallë në Instagram duke publikuar një story teksa shihet e rregulluar mjaftë bukur.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë