Loading…

Reagon për herë të parë Dj PM pas largimit të Dj Dagz nga ‘Big Brother VIP’

  • 21/01/2022 | 12:29

Reagon për herë të parë Dj PM pas largimit të Dj Dagz nga ‘Big Brother VIP’

Eliminimi Dj Dagzit erdhi si pasojë e nominimit të dytë me zingjir të cilin e nisi Arjola, ku të fundit në zingjir mbetën ai dhe partnerja e tij Einxhel.


Të gjithë u befasuan se pse Donaldi nuk e shpëtoi Dagzin të cilin e konsideronte si ‘vëlla’.

Pas kësaj filluan reagimet e shumta në rrjetet sociale duke fajësuar Donaldin për daljen e tij, duke përmend edhe shokun e ngushtë të Dagzit, Dj Pm.

Ky i fundit ka zgjedhur që më në fund të reagojë në ato që po thuhen dhe i la të gjithë pa fjalë me reagimin e tij në Instagram.

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë