Loading…

Reagon sërish kanadezi që fitoi Big Brother: Fitues i BB Albania do të jetë luani Luiz

  • 15/03/2023 | 13:21

Reagon sërish kanadezi që fitoi Big Brother: Fitues i BB Albania do të jetë luani Luiz

Ka reaguar sërish fituesi i Big Brother në Kanada, Kevin Jacobs, duke i dalë në mbështetje konkurrentit të Big Brother Vip Albania, Lui Ejlli, shkruan Gazeta Metro.


Mbrëmë Luiz Ejlli bëri një strategji të pa parë deri më tani në Big Brother Albania. Ai i kishte futur në tualet 2 konkurrentë, Kristin dhe Armaldon, që t’i nxjerrë në nominim.

Pasi u nominuan me zarf të zi nga produksioni, Luizi tha se këtë lojë e ka ndjekur në Big Brother Kanada, derisa shumë herë e ka përmendur Kevin Jacobs si inspirim të tij për lojën në Big Brother.

Ndërkaq pas zhvillimeve të djeshme, ka reaguar pikërisht fituesi i Big Brother në Kanda, Kevin Jacobs.

Ai ka kërkuar sa më shumë klipe të Luizit në Big Brother, derisa ka thënë se Ejlli e ka studiuar lojën e tij.

“Luiz ejlli po dominon Big Brother Vip Albania dhe po më dërgon dashuri në rrugën time nga Shqipëria”, ka shkruar Jacobs.

Në reagimin e dytë Jacobs ka shprehur haptas mbështetjen dhe dashurinë për Luizin.

“Fituesi i Big Brother vip do të jetë Luani Luiz”, “Luizi për fitore”, ka shkruar kanadezi. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë