Loading…

Reagon Shaqiri pas vendimit të FIFA-s |FOTO

  • 25/06/2018 | 21:45

Reagon Shaqiri pas vendimit të FIFA-s |FOTO

Xherdan Shaqiri sot u dënua me 10 mijë franga së bashku me Granit Xhakën shkaku i festimeve me shqiponjë në ndeshjen kundër Serbisë

Xherdan Shaqiri shënoi golin e fitores kundër Serbisë dhe festa e cila u cilësua si ‘provokim’ nga FIFA i kushtoi vetëm 10 mijë franga, shkruan Periskopi.

Futbollisti nga Zhegra ka postuar një foto në Facebook disa orë pas vendimit të FIFA-s.

Shaqiri ka postuar një foto nga ndeshja me Serbinë dhe në mbishkrim ka flamurin e Zvicrës.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë