Loading…

Reagon Thaçi: Lutjet tona shkojnë për të lënduarit dhe familjet e viktimave në Bejrut

  • 04/08/2020 | 22:36

Reagon Thaçi: Lutjet tona shkojnë për të lënduarit dhe familjet e viktimave në Bejrut

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi ka reaguar pas tragjedisë që ndodhi në kryeqytetin e Libanisë, në Bejrut, shkruan Gazeta Metro.


Thaçi ka shkruar në Twitter se pamjet janë pikëlluese e tragjike në Bejrut, ai thotë se lutjet shkojnë për të lënduarit dhe familjet e viktimave.

Presidenti ka thënë se Kosova qëndron me Libanin në këto kohë të vështira.

“Pamje pikëlluese e tragjike nga Bejruti. Lutjet dhe mendimet tona janë me të lënduarit dhe familjet e viktimave. Kosova qëndron me Libanin në këto kohë të vështira”, ka shkruar Thaçi.//gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë