Loading…

Reagon vajza e Bill Gates pas lajmeve se prindërit e saj u ndanë

  • 04/05/2021 | 08:04

Reagon vajza e Bill Gates pas lajmeve se prindërit e saj u ndanë

Çifti i njohur Bill dhe Melinda Gates po divorcohen, pas martesës prej 27 vitesh.


Lidhur me këtë ka reaguar vajza e tyre e madhe, Jennifer Gates.

Pas lajmit, Jennifer lëshoi ​​një deklaratë në Instastory.

“Deri më tani, shumë prej jush kanë dëgjuar lajmet që prindërit e mi po ndahen. Ka qenë një periudhë sfiduese për të gjithë familjen tonë.

Unë jam ende duke mësuar se si të mbështes më së miri procesin dhe emocionet e mia, si dhe anëtarët e familjes në këtë kohë, dhe unë jam mirënjohëse për hapësirën për ta bërë këtë. Unë personalisht nuk do të komentoj më tej për asgjë rreth ndarjes, por ju lutem ta dini se fjalët tuaja të mira dhe mbështetja kanë kuptimin e botës për mua.

Faleminderit për kuptimin e dëshirës sonë për privatësi ndërsa ne lundrojmë në fazat e ardhshme të jetës sonë”, shkroi ajo.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë