Loading…

Real e Bayern në garët të fortë për shërbimet e Nicon’it

  • 13/01/2022 | 13:23

Real e Bayern në garët të fortë për shërbimet e Nicon’it

Dy ekipet e fuqishme europiane, Real Madridi dhe Bayern Munich janë në garë për Nico Schlotterback.

Sipas Fichajes, Bayern Munich dhe Real Madrid janë duke luftuar kokë më kokë për shërbimet e mbrojtësit të Freiburg, Nico Schlotterback.

Kampioni i Bundesligës ka kohë që po e ndjek 22-vjeçarin e Freiburg, por do të ketë si rival Realin. Skautët kanë parashikuar se Nico është lojtar për një dekadë dhe se do të lërë gjurmët e tij në këtë sport.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë