Loading…

Real Madrid hedh hapin drejt transferimit: Kontakton Mourihon

  • 21/10/2019 | 11:29

Real Madrid hedh hapin drejt transferimit: Kontakton Mourihon

Skuadra spanjolle, Real Madrid ka bërë hapin drejt lajmit më të madh të transferimit në La Liga, transmeton Gazeta Metro.


Është njoftuar se kjo skuadër ka kotnaktuar menaxherin Jose Mourinho, pasi që është e pakënaqur me menaxhimin e klubit nga Zinedine Zidane.

Siç raporton ‘Goal’, kjo skuadër e madhe spanolle u mposht nga Mallorca me rezultat 1:0, gjë që ka rritur presionin mbi menaxhuesin e tanishëm francez.

Ndonëse ende nuk dihet e ardhmja e Zidane, presidenti i klubit, Florentino Perez ka kontaktuar me Jose Mourinhon i cili e ka menaxhuar këtë klub nga viti 2010 deri në 2013. /gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë