Loading…

Real Madrid kontakton trajnerin e njohur

  • 04/12/2020 | 23:33

Real Madrid kontakton trajnerin e njohur

Trajneri argjentinas mund të jetë zëvendësuesi i Zidanes këtë edicion.


Real Madrid është në kontakte të vazhdueshme me Mauricio Pochettinon, për ta zëvendësuar trajnerin aktual Zinedine Zidane, raporton “Sport”.

Presioni mbi trajnerin francez është rritur kohëve të fundit, pasi rezultatet e tij gjatë këtij edicioni me skuadrën e Real Madridit nuk janë të kënaqshme për krerët e “Galaktikëve”.

Pochettino është kandidati kryesor për të zëvendësuar Zidanen, dhe KosovaPress mëson se bisedimet veçse kanë filluar dhe janë në avancim e sipër.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë