Loading…

Real Madrid – Real Valladolid, publikohen formacionet zyrtare

  • 30/09/2020 | 20:40

Real Madrid – Real Valladolid, publikohen formacionet zyrtare

Real Madridi do kërkoj sonte fitoren e radhës në La Liga ndaj Real Valladolidit, teksa ‘Los Blancos’ sonte zhvillojnë ndeshjen e parë në shtëpi për sezonin 2020/21, transmeton Gazeta Metro.


Kjo ndeshje është e vlefshme për javën e katërt në kampionatin spanjoll, por për skuadrën e drejtuar nga Zinedine Zidane i bie që të jetë e treta për këtë sezon, pasi që janë një ndeshje më pak.

Ndryshe, ndeshja zhvillohet sonte me fillim prej orës 21:30 në ‘Alfredo di Stefano’ dhe tashmë janë publikuar edhe formacionet zyrtare.

Formacioni zyrtar i Real Madridit:

Formacioni zyrtar i Real Valladolidit:


/gazetametro.net/

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë