Loading…
Real Madrid – Sociedad, gol pas 40 sekondash
  • 10/02/2018 | 20:52

Real Madrid – Sociedad, gol pas 40 sekondash

 

Real Madrid dhe Real Sociedad e filluan në 20:45 ndeshjen e javës së 23-të të kampionatit spanjoll.

Në Santiago Bernabeu, vendasit e filluan furishëm ndeshjen dhe që në rastin e parë pas 40 sekondash lojë shënuan me anë të Lucas Vazquez.

Për këtë takim, Zidane nuk ka aktivizuar Casemiron dhe Gareth Balen duke menduar për ndeshjen kundër PSG’së të mërkurën. /gazetametro.net

http://www.dailymotion.com/video/x6ek1fo

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë