Loading…

Real Madridi barazon rezultatin, shënon Benzema

  • 15/04/2019 | 22:16

Real Madridi barazon rezultatin, shënon Benzema

Real Madridi ka arritur që ta barazojë rezultatin në ndeshjen ndaj Leganes në La Liga, transmeton Gazeta Metro.


Sulmuesi në formë i Realit, Karim Benzema, ishte ai që shënoi golin e barazimit në minutën e 51-të.

Rezultati momental i ndeshjes është 1-1./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë